Na kvalite nám záleží

zákazník je najdôležitejší

Naša značka existuje už nejaký ten piatok, ale stále máme čím prekvapiť. Radi by sme vám predstavili náš celkom nový Cosmoonline obchod, ktorý je plný rôznych fantastických a kvalitných potravín každodennej potreby. Samozrejme nájde sa tu aj množstvo dobrôt pre gurmánov. Náš obchod podporuje zdravý životný štýl, a preto ponúkame rôzne natur potraviny a bio výrobky.

Cosmoonline obchod je tu pre Vás aj v týchto ťažkých časoch, aby Vám zabezpečil nielen tie najnutnejšie potraviny až priamo ku Vám domov.

Nechce sa Vám v zlom počasí na nákup? Veď vôbec nemusíte. Stačí si vybrať potraviny, ktoré Vám chýbajú a Váš nákup doručíme priamo pred Vaše dvere.

Na výber máte len to najlepšie čo nájdete na potravinárskom trhu. Okrem čerstvých potravín, ponúkame rôzne druhy trvanlivých potravín, konzervovaného ovocia či slaných a sladkých pochúťok.

Nestíhate navariť? Nevadí. Z nášho sortimentu konzervovaných hotových jedál si isto vyberiete a nikto na nič nepríde. A to nemusíte z domu ani päty vytiahnuť.

Chcete ušetriť? Sledujte naše akciové ponuky a výhodný nákup je k vám v okamžiku na ceste. Neváhajte však dlho, akciové produkty sa rýchlo míňajú.

Ste milovníkmi dobrého vína? Nielen rôzne druhy vín, ale aj množstvo kvalitných liehovín Vám ponúkame online.

Rôznym druhom omáčok z našej ponuky sa poteší každý správny gurmán. Považujete sa za odborníka vo svete marinád? Skúste našu brusnicovú a grilovanie už pre vás nikdy nebude rovnaké.

Máte radi sladké? Aj sladké môže byť zdravé. Skúste niektorý z našich kokosových cukrov alebo kokosový sirup, ktorý úplne zmení váš pohľad na sladidlá.

Radi maškrtíte? A viete, že sa to dá aj zdravšie? Skúste kokosové čipsy alebo 90% horkú čokoládu z našej ponuky. Z našich krčmárskych zemiakových lupienkov sa vám budú slinky zbiehať ešte týždeň.

Netradično-tradičné potraviny v spojení s kozmicky rýchlym dodaním priamo k vašim dverám- to je náš Cosmoonline obchod.

Že sa vám zdá naša značka odniekiaľ známa? Našu kaviareň Cosmopolitan coffe & wine bar isto poznáte nielen vďaka kvalitnej káve, ktorú podávame, ale aj vďaka skvelému výberu lahodných vín a iných druhov kvalitného alkoholu.

Tešíme sa na Vás!